Ingatlan tanácsadó munkatársat keresünk szegedi irodánkba

Karrier

Ha neked is fontos a kiszámíthatóság és a biztonság, csatlakozz hozzánk! Tanulj olyan sikeres szakemberektől, akik már bizonyítottak a szakmában! Folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk, és támogatunk, hogy mielőbb eredményes legyél.

FELADATOK:
Új- és használt ingatlanok felvétele, értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
Lakó-és üzleti ingatlanok bérbeadása, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
Az ingatlan vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások ajánlása (hitel, biztosítás, energetikai tanúsítvány, értékbecslés)
Szerződéskötések lebonyolítása

ELVÁRÁSOK:
Ügyfélközpontú szemlélet
Az ingatlanok iránti érdeklődés
Minimum középfokú végzettség
Könnyed kapcsolatteremtő és kiemelkedő kommunikációs készség
Megbízható és precíz munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
Gyors tanulási képesség

ELŐNY:
Ingatlanközvetítői tapasztalat
Ingatlanközvetítői végzettség
Értékesítési tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
Kiemelkedően magas kereseti lehetőség
Modern irodai háttér
Rugalmasan alakítható munkaidő és változatos munka
Professzionális színvonalú értékesítési rendszer
Értékesítő munkát támogató, komplex informatikai háttér

Küldd el fényképes önéletrajzodat, legkésőbb 2019. január 25-ig az info@proinvestingatlan.hu email címre!